Van de afdelingsleidingBeste leerlingen en ouder(s)/verzorger(s),
Allereerst nog de allerbeste wensen voor het nieuwe jaar! De feestdagen zitten er weer op, we hebben mogen genieten van een paar weken vakantie en iedereen heeft er weer zin in. We mogen terugkijken op een prachtig en vooral gezellig kerstgala, waar de meisjes als echte dames in de meest prachtige jurken verschenen, compleet met de bijbehorende hakken en make-up en de jongens nog wat onwennig in pak indruk maakten op deze dames. Voor de brugklassers geldt dat zij een prachtig spektakel hebben neergezet tijdens de brugklasshow in november. Wat een geweldig talent!
Naar aanleiding van onze oproep, hebben veel ouders zich als vrijwilliger aangemeld. Ouders die ons nog willen ondersteunen bij bijvoorbeeld excursies, reizen en toetsen zijn nog welkom. Aanmelden kan bij brg@ostrealyceum.nl (locatie oost) en raa@ostrealyceum.nl (locatie zuid).
Leerlingen die graag willen dansen, zingen, musiceren, toneel willen spelen of een ander talent willen laten zien op het podium van theater De Mythe, kunnen zich via de ELO opgeven voor de audities van het Ostrea Stage Event. De audities zijn eind deze maand en begin volgende maand. Het Ostrea Stage Event vindt dit jaar plaats op 13 en 14 juni.
We zijn inmiddels bijna op de helft van het schooljaar en de brugklassers zijn nagenoeg niet meer te onderscheiden van de andere leerlingen; ze lopen, praten en dragen hun tassen met dezelfde vanzelfsprekendheid als de oudere leerlingen. Mooi om te zien hoe iedereen op school inmiddels zijn of haar plekje heeft gevonden!
De bovenbouwleerlingen van de mavo, de havo en het vwo maken vrijdag de laatste toetsen van de toetsweek. Klas 3 en 4 bb en kb heeft de periode afgesloten met een bufferweek.
De komende tijd is een belangrijke. In de laatste week van januari is ons Open Huis, waar we een heleboel leerlingen uit groep 8 en hun ouders verwelkomen, deze maand zijn de open dagen van veel vervolgopleidingen en we kijken al vooruit richting het centrale examen. In maart worden de adviezen gegeven over het te volgen onderwijs volgend schooljaar. Het is wellicht goed om dit eens te bespreken met uw zoon of dochter zodat hij of zij er nog een schepje bovenop kan doen om te laten zien wat de mogelijkheden zijn. We wensen een ieder veel succes toe!
Met vriendelijke groet,
Afdelingsleiding Ostrea Lyceum
Lees verder...